Умови угоди

Дані умови вступають у дію у випадку згоди на виконання замовлення після заповнення форми "Розрахунок" на сайті та отриманої відповіді від виконавця з вказанням точної суми вартості робіт, шляхом інформування на електронну пошту або вайбер (viber) потенційного замовника:
 
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
 1. У випадку оформлення замовлення роботи на невеликому цвинтарі, Замовник має додати детальну схему розташування пам’ятника на цвинтарі відносно головного входу на цвинтар. У випадку оформлення замовлення роботи на великому цвинтарі, де пам’ятник важко знайти, Замовник (або його довірена особа) за попередньою домовленістю з художником (далі -Виконавцем) має зустріти Виконавця і показати розташування пам’ятника. Якщо Замовник не надав Виконавцю детальну схему розташування пам’ятника на цвинтарі або Замовник (чи його довірена особа) за попередньою домовленістю не зустріли Виконавця, щоб показати розташування пам’ятника, Виконавець може відмовитися від виконання замовлення.
 2. До початку виконання замовлення, Замовник (або його довірена особа) зобов’язаний/зобов’язана зробити мінімальні умови для роботи Виконавця (наприклад, забрати землю/вінки/хрест перед пам’ятником). Якщо Замовник (або його довірена особа) цього не зробив/не зробила до початку роботи, Виконавець може відмовитися від виконання замовлення.
 3. Перед початком виконання замовлення, Замовник зобов’язаний повідомити Виконавцю будь-які нюанси чи деталі (якщо такі є), які будь-яким чином стосуються замовлення і обов’язково узгодити ці нюанси чи деталі з Виконавцем. Після того, як Замовник повідомив і затвердив всі нюанси чи деталі, які стосуються замовлення, а Виконавець приступив до виконання замовлення, з того моменту Замовник НЕ МОЖЕ внести в замовлення будь-які зміни!
 4. Якщо Замовник не задоволений саме якістю виконаної роботи, тоді Замовник має аргументовано довести Виконавцю в якому саме місці/місцях і що саме не так у виконаній роботі. Якщо Замовник не зможе аргументовано цього зробити, тоді жодних претензій у свою сторону Виконавець не приймає! Якщо Замовник зможе аргументовано це довести, Виконавець і Замовник домовляються про виправлення вказаних Замовником недоліків у роботі Виконавця.
УМОВИ ГРАВІРУВАННЯ НАПИСІВ
 1. Будь-який напис виконується або в м. Львові (крім Личаківського цвинтаря) або в населеному пункті Львівської області (крім Сколівського і Турківського районів), до якого є зручний доїзд громадським транспортом і який розташований не далі 100 кілометрів дорогою від центру м. Львів.
 2. Дата смерті вибивається на граніті, якщо в день виконання замовлення суха погода (без туману, будь-яких опадів), нема сильного вітру і середня денна температура не нижче + 9…10 градусів тепла. Якщо дату смерті потрібно вибити і помалювати фарбою «під золото», тоді робота виконується з вище наведеними умовами при середній денній температурі не нижче + 15 градусів тепла.
 3. Повний напис (прізвище, ім’я, по-батькові, дати народження і смерті) вибивається на граніті, якщо в день виконання замовлення суха погода (без туману, будь-яких опадів), нема сильного вітру і середня денна температура не нижче + 11…12 градусів тепла. Якщо повний напис потрібно вибити і помалювати фарбою «під золото», тоді робота виконується з вище наведеними умовами при середній денній температурі не нижче + 15 градусів тепла. Аналогічні умови дійсні для реставрації напису.
 4. Якщо місце виконання напису (написів) розташоване на пам’ятнику занадто низько відносно надгробної плити (або верхнього покриття перед стелою пам’ятника) або до місця виконання напису (написів) обмежений фізичний доступ (заваджає ваза, лампадка та інше), Виконавець може відмовитися від роботи. 
УМОВИ ГРАВІРУВАННЯ ПОРТРЕТУ
 1. Портрет виконується або в м. Львові (крім Личаківського цвинтаря) або в населеному пункті Львівської області (крім Сколівського і Турківського районів), до якого є зручний доїзд і який розташований не далі 100 кілометрів дорогою від центру м. Львів.
 2. Портрет вибивається на граніті габро або базальт (граніти чорного кольору), якщо в день виконання замовлення суха погода (без туману, будь-яких опадів), нема сильного вітру і середня денна температура не нижче + 14…15 градусів тепла.
 3. Якщо місце вибивання портрета розташоване на пам’ятнику занадто низько відносно надгробної плити (або верхнього покриття перед стелою пам’ятника) або до місця вибивання портрета обмежений фізичний доступ (заваджає ваза, лампадка та інше), Виконавець може відмовитися від роботи.
 4. Важливо! Художник самостійно на фотографії нічого не змінює! Ми просимо надавати для виконання портрету готові фотографії. Якщо ви хочете на фотографії змінити, наприклад, одяг або зачіску чи інші деталі на обличчі людини, просимо зробити це завчасно (можете скористатися послугами людини, яка вміє на комп’ютері робити ретуш на фотографії), до початку замовлення. Якщо ви не можете цього зробити, детально опишіть художнику, що саме і де потрібно змінити на фотографії. Художник робить виправлення і надсилає виправлений варіант фотографії Замовнику для затвердження. Звичайно, тоді загальний термін виконання портрету збільшується. Після затвердження фотографії Замовником, художник приступає до виконання роботи. З того моменту жодних змін до фотографії Замовник внести НЕ ЗМОЖЕ !
 5. Найкраще обрати фотографію, де в людини чітко видно всі деталі обличчя (наприклад, фото з будь-якого документу) і де людина одна на фотографії. Це може бути чорно-біла або кольорова фотографія. Відповідно, найгірший варіант, коли для портрета на пам’ятнику обирають групове фото, де обличчя людини дуже маленьке за розміром і його деталі взагалі не видно. Запам’ятайте! Від розміру обличчя людини на фотографії і чіткості рис обличчя людини на фотографії в значній мірі залежить якість виконаного портрета на пам’ятнику!
ГРАВІРУВАННЯ ОБРАЗІВ ТА РІЗНИХ ХУДОЖНІХ ЕЛЕМЕНТІВ
 1. Образ/образи Матері Божої/Ісуса Христа та різні художні елементи (хрест, свічка, квіти і т.п.) виконуються або в м. Львові (крім Личаківського цвинтаря) або в населеному пункті Львівської області (крім Сколівського і Турківського районів), до якого є зручний доїзд громадським транспортом і який розташований не далі 100 кілометрів дорогою від центру м. Львів.
 2. Образ/образи вибиваються, якщо в день виконання замовлення суха погода (без туману, будь-яких опадів), нема сильного вітру і середня денна температура не нижче + 14…15 градусів тепла.
 3. Якщо місце вибивання образа/образів розташоване на пам’ятнику занадто низько відносно надгробної плити (або верхнього покриття перед стелою пам’ятника) або до місця вибивання образа/образів обмежений фізичний доступ (заваджає ваза, лампадка та інше), Виконавець може відмовитися від роботи.
 4. Різні художні елементи (хрест, свічка, квіти і т. п.) вибиваються, якщо в день виконання замовлення суха погода (без туману, будь-яких опадів), нема сильного вітру і середня денна температура не нижче + 11…12 градусів тепла.
 5. Якщо місце вибивання художніх елементів розташоване на пам’ятнику занадто низько відносно надгробної плити (або верхнього покриття перед стелою пам’ятника) або до місця вибивання художніх елементів обмежений фізичний доступ (заваджає ваза, лампадка та інше), Виконавець може відмовитися від роботи.
 
Якщо у вас виникили будь-які запитання, просимо ознайомитись з відповідями у розділі FAQ.